usarueshe

לקוחות פרטיים

חקירות אישות (בגידה/גירושין)

התופעה של גירושין הינה גורם שהולך ותופס מקום מרכזי בזוגיות של העידן המודרני. מידי שנה מאות זוגות פונים לבתי הדין בכדי להתגרש. בשלב זה ועל מנת לקדם את התהליך נזקק אחד מבני הזוג להוכיח את טענותיו כלפי בן הזוג השני ולשם כך עליו לקבל סיוע מקצועי של חוקר פרטי.

אחת הסיבות המרכזיות לגירושין הינה בגידה וקיומו של צד ג' במערכת הזוגיות החוקית. הצד הבוגד יפעל בכל דרך כדי להסתיר ולהסוות את הבגידה, תוך שימוש באמצעים של שקר, רמייה והונאה. הטיפול באיתור הבגידה דומה לטיפול בכל מקרה הונאה וכולל בתוכו שימוש באמצעים טכנולוגיים תרגילי חקירה, ומעקבים.

החיים תחת חשד פוגעים במרקם הזוגיות ותפקידו של החוקר הפרטי הינו ראשית דבר להזים או לאמת את החשד.
החוקר הפרטי יסייע בהכוונה של הלקוח בדרכי הפעולה האפשריות ובמציאת דרך הפעולה המועדפת המהירה ביותר היעילה ביותר ולעיתים הכלכלית ביותר וזאת בשיתוף פעולה עם עורכי הדין של הלקוח במטרה לאפשר הצגת הראיות בפני בית הדין או בית המשפט לענייני משפחה.

צד נוסף בסכסוך בין בני זוג הינו הצד הכלכלי. בהתגלע הסכסוך יפעל אחד הצדדים להעלים הכנסות ורכוש מעיניו של הצד השני וזאת במטרה לקבל חלק גדול יותר ברכוש המשותף ולהקטין/ להגדיל תשלומי מזונות שיפסקו ע"י בית המשפט.

החוקר הפרטי יסייע למצוא את הראיות להעלמת הרכוש ו / או ההכנסות ולהוכיח בפני בית המשפט ובית הדין את תרגילי ההונאה בהם נקט הצד שכנגד. לדוגמא מהבולטות שבהן, היא רישום רכב ע"ש צד ג' ושימוש בו במנהג בעלים, החוקר יוכיח כי הרישום הינו פקטיבי והצד המעלים הינו בעצם הבעלים הבלעדי של הרכב.

משרד חקירות "אביר" מתמחה בניהול תיקי חקירות אישות (בגידות / גירושין), וניסיוננו הרב בתיקים מסוג זה במהלך השנים, ההכרות שלנו עם "כלי העבודה" ושיטות הבוגדים, הביאו אותנו לפיתוח תוכנית עבודה מקצועית אשר באמצעותה אחוזי החשיפה של טיפול בתיקי בגידה במשרדנו הינם מהגבוהים בתחום.

תיקי חקירות האישות במשרדנו מבוצעים על ידי צוותים מקצועיים ויצירתיים, הנעזרים במיטב הציוד והטכנולוגיה הקיימת כיום. ניהול וביצוע החקירות במשרדנו מבוצעים ע"י חוקרים פרטיים המחזיקים ברישיונות מטעם משרד המשפטים , דבר אשר נותן תוקף משפטי לממצאי החקירה אשר נמסרים ללקוח עם סיום הפעילות, ואשר עומד במבחן בית המשפט לענייני משפחה וכן בבתי הדין הרבניים.

בסיומה של חקירת האישות מקבל לידיו הלקוח דו"ח מפורט המתאר את התנהלות החקירה, צילומי וידאו וסטילס וכן כל פרט נוסף אשר נאסף במהלך החקירה. לסיכום, באם יש לכם חשד כי בן/בת הזוג בוגד/ת בכם, מומלץ לחקור ולוודא את הדבר היטב לפני שתסיקו מסקנות נמהרות.

חשוב לזכור, כי במידה ואכן בן הזוג בוגד בכם, ובכוונתכם לתעל את עצם בגידה ליתרון משפטי כנגד הצד הבוגד, יש צורך לשכור שירותי משרד חקירות פרטי ולנהל חקירה ומעקב, על מנת להשיג את ההוכחות החד-משמעיות הנדרשות בבית משפט.

לקריאה נוספת: חקירות אישיות - הדרך לגילוי האמת

איתור נעדרים

המצב שבו אחד מבני המשפחה, חבר, או בן חסות נעדר מדיר שינה מכל אדם. במצבים אלה חשובה התגובה המיידית, פעילות אפקטיבית ומהירה על מנת לאתר את הנעדר ולהשיבו בבטחה לחיק משפחתו וחבריו.

סטטיסטיקות מלמדות כי בישראל למעלה מ- 4,000 נעדרים בשנה כאשר כאחוז מהם אינם נמצאים לעולם. רק לשם ההשוואה, בארה"ב נעדרים 976,000 בשנה. נאמר כבר, כי כל אדם הוא עולם ומלואו ולכן מקרים בהם בן משפחה או חבר נעדרים הסטטיסטיקה הופכת להיות המציאות שלך.

ישנן אוכלוסיות המועדות מראש למצב של היעדרויות ובניהם קטינים, קשישים, חולי אלצהיימר, חולי נפש, מטיילים, נפגעי כתות ועוד.
הנעדרים מחולקים לשתי קטגוריות עיקריות, נעדרים מרצון ושלא מרצון (חטיפות, קורבנות לעבירות פליליות)

מחלקת איתור הנעדרים בחברת אביר בנתה תוכנית עבודה מסודרת ומוסדרת, המיועדת לתפעול מיד עם היוודע דבר היעדרותו של האדם. חוקרי המחלקה יגיעו לשטח יחברו לבני המשפחה והמחפשים, ידריכו ויפעלו באיתור הנעדר בכל האמצעים העומדים לרשותם במטרה לסיים את הפרשייה בשעות הראשונות להתרחשותה.
נעדר שלא יימצא בשעות הראשונות יועבר להמשך טיפול המחלקה בפעילות חקירתית מקיפה הכוללת מחקרי תקשורת, מחשבים, תשאול, סריקות ומודיעין.

למחלקת הנעדרים של אביר הצלחות בקנה מידה בינלאומי וזאת לאחר שנים של ניסיון, ידע ומומחיות בלעדית בתחום, למחלקה נזקפו איתור בחורה מהמגזר הבדואי, אשר נמצאה בכפר בגבול לפלנד ובחורה ישראלית, אשר נחטפה לביקתה מנותקת ברכס הרי מחוז "אלברטה" שבקנדה.

חקירות כלכליות/איתור חייבים

חייבים לכם כסף? החייב נעלם? פניתם להוצאה לפועל ונידחתם על הסף? מה עושים?

מדינת ישראל אינה מתערבת על מנת לסייע לאזרחיה לגבות חובות במידה ונתקלו בבעייה בתחום. יש המגדירים את ישראל כמקלט לעברינים כלכליים ולחייבי כספים, בעת שאלה מסתתרים מאחורי חוקי הגנת הפרטיות וחוקים נוספים והמדינה אינה מסייעת לחשוף אותם להגן על בעלי החוב, במקרים אלו כל שנותר לאזרח הוא לפנות לחוקר פרטי שיסייע בידיו למצוא את החייב ונכסיו.

מחלקת החקירות הכלכליות באביר תסייע בידכם לאתר את החייב בארץ ובעולם, לעקוב ולמצוא את נכסיו וזאת על מנת לעקל אותם לטובתכם ולהשיב לכם את כספכם האבוד.

במסגרת זו ניתנים השירותים הבאים:

  • איתור החייב בארץ ובעולם.
  • איתור חשבונות בנק.
  • איתור מקורות הכנסה.
  • איתור זכויות בחברות ביטוח ובקופות גמל.
  • איתור נדל"ן.
  • איתור כלי רכב.
  • איתור תיקים משפטיים.
  • איתור יורשים/ירושות.
  • מסירות משפטית.

צוות מחלקת החקירות הכלכליות ב"אביר" יבצע עבורכם חקירה כלכלית יסודית אודות החייב, יכין תיק חקירה וממצאים מסודר ומפורט ויסייע לכם לפתוח בהליכי הוצאה לפועל או הבאה לדין.

חקירות רקע

מועמד לעבודה, חבר של הילדים, בן זוג עתידי, שותף עיסקי כל אלה הינם בגדר נעלמים בזמן ההיכרות איתם ועברם לוט בערפל ומבוסס בעיקר על מידע המגיע מהאדם עצמו.
האם לסגור את העיסקה? האם לאשר את החתונה? האם לצאת עם האיש לטיול מסביב לעולם? בטרם תתקבל החלטה היכולה להשפיע על מהלך חיים שלם, מומלץ לפנות למחלקת חקירות הרקע של חברת אביר, העוסקת בעיקרה בהשגת מידע על עברו של אדם.

מחלקת חקירות הרקע תבדוק האם לאדם הנבדק רקע במעורבות פלילית, הסתבכויות עם רשויות החוק והמשפט, מצבו הפיננסי, הסתבכויות כלכליות עם גורמים חוקיים ופליליים (שוק אפור), מה עברו הרומנטי, האם מנהל מערכות יחסים נוספות?, האם בעל נכסים? אם לאו? ועוד.

לא אחת, מידע מוקדם זה שהושג על ידי חוקרי אביר, הביא למניעת אירועים הרי אסון כמו אלימות במשפחה, מעילה בכספים ואמון, חטיפה ועוד.

תמלול

לרשות לקוחותינו עומדת מחלקת תמלול המופעלת ע"י מתמללים מקצועיים.

"אביר" רואה חשיבות עליונה בהגשת תמלול נכון, מדויק, לצורך הצגתו כראייה משפטית ו/או בכל התדיינות אחרת ולצורך כך נבנתה במחלקה מערכת המבצעת בדיקה של איכות החומר המוגש לתמלול, ניתוחו, לימודו, ביצוע תמלול ע"י מתמלל מקצועי, בדיקתו ע"י מתמלל נוסף ואישורו ע"י מנהל המחלקה.

התמלולים נעשים בכל השפות ובכלל זה עברית, ערבית, אנגלית, רוסית, ספרדית, רומנית ואחרות.
התמלול מוגש ללקוח בשני עותקים לפחות, חתום ע"י החברה ומוכר בכל בתי המשפט בישראל ובעולם.
בנוסף עומדת לרשות לקוחותינו מחלקה העוסקת בניתוח ופענוח תמלילים שהוגשו ע"י הצד שכנגד במטרה לאמת ו/או להזים את אמינותם וניתנות חוות דעת מקצועיות העומדות למבחן בית המשפט.
המחלקה עומדת לרשות לקוחותיה גם במקרים דחופים וביכולתנו להגיש תמלולים בטווח של 24 שעות.

פתרונות בסכסוכי שכנים

סכסוכי שכנים הם בעיה שכיחה במחוזותינו ויש הטוענים כי הפכה ל"מכת מדינה".
המגורים בבית המשותף, כופים על הדיירים מערכת יחסים מיוחדת המאלצת אותם להתמודד עם רצונות שונים ותפיסות עולם שונות. מאבקי שליטה מעוררים סוגיות משפטיות סבוכות והתמודדות עם הבעיות המיוחדות שאופייניות למגורים משותפים מסוג זה.
עצם המגורים בסמיכות כה רבה, כאשר רק קיר או תיקרה מפרידים בין משפחה למשפחה, עם שטחים ומתקנים משותפים (מקלט, מעלית, חדר אשפה, חצר וכד') מהווים כר נרחב לסכסוכים ומריבות. הגעתו של שכן חדש, לא אחת מערערת מצב של סטאטוס קוו שנרכש במשך שנים רבות.
חוקרי המחלקה נתקלים, במקרים רבים של תלונות על אלימות נגד רכוש, איומים, חבלות, הטרדות ולצערנו אף מקרים קיצוניים המסתיימים באלימות פיזית ורצח.
סכסוכי שכנים הם נושא רגיש ביותר, וויכוח קטן יכול להתלקח לעימות של שנים.

במחלקת החקירות של אביר הוקמה מחלקה שהתמקצעה ומטפלת רק בנושא הזה, ומספקת ללקוחותיה פתרונות יצירתיים להתמודדות עם הבעיה, תיעוד בצורה חוקית והצגת ראיות משפטיות במידת הצורך, לא אחת חוקרי המחלקה משמשים כבוררים בסכסוכים אלה ולאור ניסיונם הרב בשנים מביאים לפתרונות מחוץ לכותלי בית המשפט.

משרד חקירות "אביר" מתמחה במתן שירות בנושא סכסוכי שכנים וישמח לעמוד לשרותכם.

מעקבים

מעקב סמוי הוא התחקות חשאית אחר מידע או אדם. זהו האמצעי המוכר והפופולארי ביותר בו משתמשים חוקרים פרטיים בכדי ללמוד אודות נשוא חקירתם. ביצוע מעקב דורש לימוד מקדים ומקיף של נשוא החקירה, אופי ואזורי פעילותו, אמצעי התחבורה העומדים לרשותו, שעות הפעילות שלו, מקומות הבילוי שלו, מקומות העבודה, כתובת המגורים שלו ושל משפחתו, חבריו ומכריו וכמובן תמונה עדכנית שלו.

מנהל צוות המעקב באביר, ילמד את הנתונים מהלקוח ומהשטח ועל בסיס זה יבנה תוכנית מעקב פרטנית, הכוללת מספר עוקבים הרצוי, שעות הפעילות המומלצות, כלים מיועדים למעקב ואמצעים טכנולוגיים.

לרשות המחלקה מספר סוגים של מעקבים כגון מעקבים רכובים, תצפיות, מעקבים רגליים ומעקבים טכניים שמאופיינים בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות של ציוד בילוש כמו GPS.

המעקב יתועד על ידי חוקרי המחלקה באמצעים כגון: תצלומי סטילס וסרטי וידאו, שימוש במצלמות סמויות ואמצעיים לצילום מרחוק וצילומי לילה.
מנהל המעקב יגיש ללקוח דו"ח מפורט אודות הפעילות ויצרף לכך את הראיות שנאספו במהלך הפעילות.

בדיקות האזנה 

האזנת סתר היא פיקוח, קליטה, הקלטה או הקשבה לשיחת הזולת ללא הסכמה של אף אחד מבעלי השיחה.
גם האזנה לתקשורת מחשבים יכולה להיחשב כהאזנת סתר.
האזנת סתר משמשת בדרך כלל להשגת מודיעין או לחקירת מעשים שבוצעו בעבר ונעשית לעיתים באמצעות אמצעים סמויים.
ניתן לבצע האזנות סתר במגוון דרכים – כמו הקשבה לשיחת טלפון באמצעים גלויים או סמויים או האזנה לשיחות המתנהלות בחדר או במקום מסוים באמצעים אלקטרונים (הקלטה, הגברה וכו').

בישראל מוסדרת האזנת סתר באמצעות חור האזנת סתר, התשל"ט 1979, ובעקבות חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו ודו"ח של מבקר המדינה בנושא "האזנות סתר ושימושן במשטרה" שניתן בשנת 1991.
האזנות הינן אחד הכלים השימושיים ביותר בתחום השגת המודיעין ובזכות התקדמות והתפתחות העולם הטכנולוגי הפכו להיות האזנות והאמצעים נגישים לכל אחד ובמחירים שווי נפש.
לאור זאת ניתן למצוא שימוש בהאזנות כמעט בכל תחומי החיים, הם בתחום העסקי במטרה להשיג מידע על מתחרים, עובדים, מכרזים, מידעי פנים והן בתחום הפרטי במגוון תחומי החיים האישיים.
אמצעי האזנה נעים בין משדרים אלחוטיים המופיעים בצורות שונות כמו מחשב כף יד, מנורת לילה, תמונה דרך אמצעים יותר מתוחכמים העובדים על בסיס מערכות הסלולר ובכלל זה ספייפונים, תוכנות האזנה לטלפונים ניידים. כמו כן מערכות המבוססות GPS לצורך עיקוב, מעקב והאזנה. ולבסוף תוכנות "האזנה" למעקב אחרי פעילות מחשבים.

למחלקה הטכנולוגית ב"אביר" מומחיות מיוחדת באיתור האזנות ואמצעים לביצוע עיקוב והאזנות. אנשי המחלקה כולם בעלי מומחיות בתחום התקשורת ועברו השתלמות מיוחדת ע"י מומחים בתחום.
ברשות צוות חברת "אביר", עומד הציוד מהמתקדמים בעולם לאיתור תשדורות והבדיקות נעשות באופן המקצועי והיעיל ביותר במטרה למצוא את צימוד האזנה ולסכל את ביצועה.
אנשי המחלקה הטכנולוגית פועלים בארץ ובעולם ומבצעים בדיקות במשרדים, בתים פרטיים רכבים, מרכזיות, קווי תקשורת שונים , בזמינות ומקצועיות רבה.