usarueshe

הרצאות מרתקות

חברת אביר מביאה מניסיונה העשיר בתחום הבטחון העסקי ומציעה ללקוחותיה מגוון ימי עיון והרצאות מרתקות השופכות אור על הסמוי מן העין. ההרצאות חושפות מקרים אמיתיים ומתארות בשפה קולחת ובהומור מבצעים מיוחדים מפי האנשים שהיו שם ומעניקות למאזינים זווית ראייה חדשה ומרעננת על סביבתם הארגונית.

המרצה מר יניר מלך, המייסד והבעלים של חברת אביר ביטחון - גוף בטחוני חכם הנותן כיום שירות רציף ויכולות מודיעיניות לחברות וארגונים גדולים בארץ ובעולם. בעברו הוא קצין ולוחם ביחידה המובחרת, קצין מבצעים מיוחדים בצה"ל ואיש שירותי הביטחון ובעל ניסיון רב בניהול מערכות ביטחון צבאיות ואזרחיות, מומחה בניהול ותפעול בטחון עסקי בישראל ובעולם ומרצה מבוקש בארגונים ומוסדות רבים.

הרצאות מרתקות

אנו מציעים ימי עיון מרוכזים המשלבים הרצאות מקצועיות וחוויתיות לחברות וארגונים שונים. ימי העיון משלבים חומר עיוני ומעשי מעמיק עם הנאה וסיפורים קולחים בנושאים הבאים:

 • ניהול הבטחון בעסק – האתגרים העסקיים מולם ניצבים ארגונים כיום מחייבים הבנה כי בטחון העסק הינו דרישה בסיסית שתאפשר לו להתמודד עם האיומים וההזדמנויות הניצבות בפניהם. ביום העיון יוצגו כל המרכיבים השונים של הבטחון הארגוני ונדגים כיצד ניהול נכון של המשאבים הארגוניים מביא לחיסכון כספי ולשיפור בביצועי הארגון.
 • עסקים עם העולם הערבי – יום עיון מיוחד המרכז הרצאות בנושאי היסטוריה, דת ומסורת ערבית וכלים מעשיים לניהול נכון של משא ומתן והבנה של התרבות הערבית.

בכל יום עיון אנו משלבים הרצאות מקצועיות והרצאות חוויה כדי ליצור איזון בין הלמידה וההנאה, מגוון ההרצאות המקצועיות שלנו כולל:

 • אין סודות בחברה – על ריגול תעשייתי, מהימנות עובדים והסיכונים הארגוניים הנובעים מכך. סיפורים מפתיעים וחשיפת פרשיות עסקיות שהצילו ארגונים ומנהלים רבים מצרות חמורות.
 • ברית מעילה – גניבות ממקום העבודה, הונאות ומעילות פוגעות בכל ארגון כמעט. כל הדרכים היצירתיות לפשוע נגד מקום העבודה והאמצעים למניעה, סיכול ופענוח פשעים אלה.
 • לשקר אין רגליים אך יש לו דופק – על הפוליגרף ככלי לאבחון אמת או שקר. שימוש נכון בכלי זה מסייע לארגונים רבים בניהול ההון האנושי ובחסכון רב בגיוס והשמת עובדים בארגוניהם.
 • התשובה בגוף השאלה? – על אמת ושקר בשפת גוף, לדעת לקרוא ולהבין שפה זו מעניק יתרון משמעותי בעולם העסקים, בהרצאה יינתנו כלים יישומיים לניתוח התגובות הסמויות מן העין.
 • ראיות או לא להיות - היבטים חוקיים ואתיים באיסוף ראיות והשימוש בהן בהתאם לחוקי המדינה.

הרצאות החוויה נותנות הצצה לעולמות תוכן שונים באופן קליל והן מתובלות בסיפורים פיקנטיים והומור

 • המלחמה הא-סימטרית – על המאבק העולמי של מדינות נגד ארגוני הטרור. מלחמת דוד וגוליית של המאה ה-21 מובאת מזווית מרעננת ולא שגרתית. 
 • מלאך או שטן? – סיפורם של המסתערבים בשטחי יהודה ושומרון מאז הקמת היחידות המיוחדות ועד לימים אלה.
 • המצוד במדבר הקרח – על איתור נעדרים בכלל ועל מרדף אחר נעדרת מאזור העיירות בנגב ועד לצפון אירופה.
 • לישון עם האויב – אירועי חקירות מהמגזר הפרטי והעסקי המלווים בסיפורים מרתקים ועסיסיים על מקרים שהתרחשו במציאות.
 • עגבניות ירוקות מטוגנות - חשיפה של פרשיית ריגול עלומה שהסעירה את השוק הביו חקלאי בארץ ובעולם.

pdf icon 128x128 להורדת דף המידע בגרסת PDF


להזמנת ימי עיון לחברות, התקשרו עכשיו 1-800-33-5050

לא יכולים לדבר עכשיו? מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

מוזמנים לשתף את המאמר כדי שארגונים יהיו מודעים