usarueshe

הכל על מצלמות אבטחה ומערכות הקלטה - אביר שירותי ביטחון

אנו חיים בעידן שבו מדי יום אחוזי הפשיעה עולים. עידן שבו פריצות, גניבות ומעשי אלימות קשים הפכו עניין שבשגרה. הכלב של פעם כבר אינו עושה את המלאכה וכל שנותר לנו הוא להיוועץ במומחים ולהתקין את מצלמות האבטחה הטובות בשוק. כיצד ניתן למזער נזקים? ומה כדאי לקחת בחשבון בבואנו להתקין מצלמות אבטחה?

4.2 מיליון מצלמות במעגל סגור הותקנו ברחבי בריטניה, מצלמה על כל 14 תושבים. המצלמות משמשות את הרשויות הן למלחמה בטרור ובפשיעה והן למעקב אחר עבירות חניה. התושבים רואים בהן דבר חיובי. החשיבות של ביטחון ושקט אישי היא לא עניין של מה בכך ואין להקל בה ראש. לכן, זה לא מפתיע לגלות כי בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין מצלמות אבטחה בשכונה, בבית, בבית העסק ברחבי הערים או אפילו בכל המדינה. למצלמות האבטחה מספר תפקידים ושימושים חשובים:

  • הן דואגות לכך שנוכל לדעת 24/7 מה קורה בתוך הבית שלנו, בבית העסק שלנו, בגן שבו נמצא הילד שלנו או בבית הסבא שגר עם מטפל צמוד.
  • המצלמות נחשבות היום לאחד האמצעים הפופולאריים, היעילים והנוחים יותר לשימוש, אשר באמצעותן ניתן לתעד אירועים. שכן, הן מסוגלות להסריט את המתרחש בזמן אמת ובו בזמן להקליט את הנעשה. באמצעות הקלטות ניתן לרוץ בזמן אחורה ולאתר את מיקום החדירה, שעת החדירה, וכך גם לזהות את הפורצים.
  • מצלמות אבטחה הן אמצעי הרתעה מעולה וכל פורץ אשר ירצה לפרוץ למקום בו מותקנות מצלמות, יחשוב פעמיים לפני שינסה לבצע את מזימתו.
  • בבית העסק מספקות המצלמות אמצעי הגנה כפולה, הן מפני גניבות חיצוניות והן מפני גניבות המתבצעות על ידי העובדים עצמם. וכן, המעסיק יכול לצפות בנעשה בארגון מכל מקום בו הוא נמצא לצרכים התפעוליים.

לפני התקנה של מצלמות אבטחה עלינו לבצע כמה החלטות: ראשית, עלינו להחליט מה התקציב שעומד לרשותנו ומה בדיוק אנו רוצים לראות ולתעד, עלינו להחליט כמה זמן אנו רוצים שיהיה בשחזור החומר ומי ואיך צופה בהקלטות. בנוסף עלינו לקבוע את הייעוד של המצלמות המותקנות – האם מדובר במצלמות גלויות? האם מדובר במצלמות נסתרות? האם לראיית לילה מה רמת התאורה במקום? האם נועדו לשמש כגורם הרתעה חיצוני או פנימי? האם המצלמות צריכות להיות מוגנות מפני מעשי ונדליזם? מהי הטריטוריה המוגדרת לשטח הצילום? על שאלות אלה ועוד צריך לענות לפני בחירת דגם וכמות המצלמות הנדרשות, לשם מתן מענה מיטבי לצרכים אותם אנו רוצים שהמצלמות ימלאו. באשר למערכת ההקלטה יש להגדיר כמה זמן תישמר ההקלטה, מה איכות הצפייה הנדרשת באונליין ובשיחזור, האם רוצים לצפות מרחוק באמצעות האינטרנט או שמדובר במערכת "סטנדאלון" הפועלת עצמאית ואינה מחוברת "לעולם החיצון".

החלטה חשובה מאד היא מי מתקין את הציוד והאם יש אחריות על הציוד וההתקנה.

כיום, חברות רבות מציעות מצלמות אבטחה ומערכות הקלטה אך מומלץ לרכוש הציוד רק מחברה מוכרת, מקצועית ובעלת שם טוב בשוק כמו אביר- שירותי ביטחון אזרחיים שלה מחלקה טכנולוגית העוסקת ביבוא, ייעוץ, התקנה ושירות לחברות , מפעלים, מוסדות ממשלתיים, וועדי בתים ולקוחות פרטיים ברחבי הארץ.

"אביר מערכות מיגון ואבטחה בע"מ" מתכננת ובונה מערכות אבטחה המותאמות לצרכי הלקוח. החברה "תופרת" את המערכת בהתאמה למטרות הלקוח ולדרישות התקציב תוך עשיית שימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם.

נציגי חברת אביר הוכשרו להתאים לכל לקוח את מערכת האבטחה בהלימה עם צרכיו הניהוליים והביטחוניים. כל המערכות של אביר משלבות חוכמה ביטחונית עם יכולות טכנולוגיות מתקדמות וניתן לשלב בהן סוגים שונים של מצלמות מצלמות נייחות, מתנייעות, גלויות וסמויות. באביר מערכות מבוססות טכנולוגיית IP המבוססת על מצלמות אינטרנט עם מערכות הקלטה ייעודיות המאפשרות שליטה וצפייה מרחוק באמצעות רשת האינטרנט ממחשבים נייחים, ניידים ומטלפונים סלולאריים. השימוש בציוד איכותי מבית "אביר" נותן תוצאות צפייה והקלטה מהטובות בעולם.

להתרשמות ולהזמנת מוצרים אונליין ניתן להיכנס לאתר החברה וכן לחנות המקוונת של "אביר שירותי ביטחון אזרחיים בע"מ ולרכוש מצלמות אבטחה של החברות המובילות בעולם.

המצלמות שתתקין עבורכם חברת אביר תשמשנה עבורכם "עיניים" לשעות בהן אינכם נמצאים בבית או בבית העסק. שכן, בשורה התחתונה, כולנו רוצים לישון בשקט בלילה ולחוש בטוחים בסביבה שהיא חשופה למפגעים.