usarueshe

בגידה תחת אש, סיפורו של גבר בוגד באשתו - אביר שירותי ביטחון

מלחמת לבנון השנייה פורצת ומוצאת אותנו תושבי הצפון תחת מטר טילים יומיומי של אויבנו מצפון.
כבר בערב הראשון החליטה אשתי ואהובת ליבי, לפנות את הילדים למשפחתה באזור המרכז ואני חשבתי שהצעד הוא חכם ונבון. שכחתי לספר לכם שאשתי אמנם אחות בכירה במקצועה אולם מאז הכרנו התגלתה כחוקרת מבטן ומלידה , בעלת חושים מחודדים ויכולת דיבוב מרשימה, עם השנים גם הוסיפה לעצמה את התואר "בודקת פוליגרף מוסמכת" והפכה לאבן יסוד של חוקרי משרד חקירות אביר.

הנסיעה לרמת השרון ארכה כשעה ומיד עם הגיענו הבחנתי שהמארחת , בת דודתה של אשתי מזעיקה אותה למטבח. השתיים שוחחו ארוכות כשאני מארגן בינתיים את הילדים בחדרים ומתארגן בעצמי לעוד ליל שימורים.
את גילה ודני ראיתי פעם אחת בחיי בליל כלולותיי שמרביתו היה אפוף אדי אלכוהול ומוסיקה ומאז לא הייתי איתם בקשר אבל בובי, אשתי, היתה נפגשת עם גילה אחת לחודשיים לרכילות של משפחה.
כעבור זמן, ירדתי לפינת האוכל שם המתנתי ב"סבלנות" רבה לקפה שיגיע סוף סוף מהמטבחון של גילה.

מה קרה שאלתי? מלחמה? השתיים הביטו בי ובובי היתה בכוונתה להתחיל ולדבר כשלפתע נפתחה דלת הבית ודני בעלה של גילה נכנס פנימה בשעטה, שלום הוא זרק לחלל האוויר , ברוכים הבאים, איתכם הסליחה אבל אני חייב לצאת לאירוע של העבודה ועלה מיד לחדרם המשותף. דני מנכ"ל מצליח של אחת מהחברות המובילות בארץ בעל הון רב וחיי פאר אותם מאד אהב הסתכלתי היטב על שפת הגוף של האיש וכעבור כרבע שעה לאחר שהיה לבוש כחתן לפני חופתו מגולח ומבושם נשק לגילה על לחיה ויצא במהירות את הבית כאילו בלעה אותו הרוח. "הוא בוגד בך" זרקתי לחלל האוויר את הפצצה שישבה אצלי בגחון דקות האחרונות. אתה מדבר שטויות אמרה גילה והסתכלה על בובי בעיניים מייחלות לעזרה שלא הגיעה. אמרתי לך אמרה בובי והסתכלה עמוק לתוך עיניה הכחולות של גילה, אני בניגוד לאביר מכירה אותו שנים ולפי מה שספרת לי הוא לא בבית הראש וה..שלו במקום אחר. שניכם לא מבינים כלום, אמרה גילה והחלה פורשת את סיפור משבר גיל ה-40 שמכר לה דני. תבדקי אמרתי ונטשתי לכיוון חדר השינה אני צריך להיות מחר בצפון ומחכה לי יום ארוך , תבדקי ואז תחליטי, לילה טוב.
את יום המחרת העברתי בניסיון נואש לכתוב את דו"חות החקירה שהצטברו על שולחני בין אזעקה אחת למשנהה. מששבתי לרמת השרון בערב קראה לי גילה ושאלה , אז איך עושים את זה, את מה שאלתי.
את הבדיקה. אהה זה נורא פשוט, לנער יש רכב, לנער יש טלפון סלולארי, לנער יש דיבורית, תקשיבי אחד הכלים הטובים והבסיסיים במודיעין הוא ה"האזנה" אמרתי, נכון שזה לא חוקי ונכון שבתי המשפט מחמירים עם מבצעי העבירה,

אבל זו אחת הדרכים היחידות שמספקות מודיעין אמיתי ובזמן אמת אם את מוכנה לקחת את הסיכון כמובן. גילה לא היססה , אנו נוסעים לאילת בשבוע הבא לחופשה רומנטית רק אני והוא ומיד כשאחזור אני רוצה לבצע את הבדיקה. די הופתעתי לשמוע על החופשה אבל מיד מינפתי את זה לכיוון החקירתי, תצמדי אליו במהלך כל החופשה אמרתי, אל תתני לו להיות רגע אחד לבד עם הטלפון הסלולארי, בשירותים במקלחת, בים ובכל מקום תהיי צמודה אליו כמו מגנט לכשיחזור במידה ויש משהי הוא לא יתאפק והיא מאד תכעס שניתק קשר ו"בילה" איתך.

מששבו מאילת במוצ"ש, הצמידה לדני את הילדים וקפצה למרכז המסחרי שם נתנו לה את מכשיר ההאזנה הזעיר שהושתל על ידה בתוך שניות ברכב.
למחרת בשעה תשע ורבע בבוקר צילצל הטלפון של אשתי בטירוף על הקו היתה גילה, נפלו השמיים היא אמרה, קוראים לה "נוני" והם נפגשים היום במסעדה ברמת הח"יל בשעה ארבע אחר הצהריים.

מחלקת מעקבים וצוות העוקבים של "אביר" לא נזקק הפעם לתדרוך הם זינקו על הרכבים בזוגות מעורבים וטסו לרמת הח"יל. בשעה ארבע בדיוק הופיע דני ברכבו המפואר נכנס לאחת המסעדות וכעבור דקות ספורות הצטרפה אליו פרגית בלונדינית , בסיום הארוחה נסעו השניים למתחם איילון ונכנסו לחנות רהיטים מפוארת, דני אחז בידה והשניים ניגשו לבחור ריהוט לחדר השינה , דני הסביר למוכר ול"זוג הנחמד" שנלווה אליו עם מצלמה סמויה כי הוא גרוש טרי וכי הוא ונערתו החליטו להקים בית יחד ועברו להתגורר בסי אנד סאן וכעת הם בשלבים של בחירת הריהוט , החוקרת המדובבת הצליחה להוציא מהפרגית את הכתובת המדויקת תוך שהיא מזמינה אותה להפלגה ביאכטה המשפחתית ש"אבא" רכש לה.

לאחר סיבוב הרכש אותו שילם בכרטיס האשראי של העסק המשיכו השניים לטיול רגלי בעתיקות יפו ונפרדו בנשיקה מתחת לביתה של הפרגית.
בשעות הערב עדכנה גילה, יוצא דני לחדר הכושר כמדי יום , צוות העוקבים ליווה את דני שהתלבש במיטב מותגי הספורט עד ביתה של הפרגית שם העביר זמנו בעיקר בשכיבות שמיכה ...בסיום "אימון הכושר" המפרך, התקלח ושב הביתה.

בזמן שדני מבלה בחדר הכושר ראתה גילה את הסרט משעות אחה"צ אז גם זיהתה את הפרגית...זו שלמדה עם דני בחוג למשפטים ובעת שעברה מסכת גירושים קשה היתה בת בית אצלה וגילה בתמימותה תמכה בה מכל הבחינות וכשהתגרשה רכשה לה את הספר " דף חדש" רק לרגע לא חשבה שאת המחברת החדשה תכתוב "נוני" עם בעלה שלה.
עד היום דני טוען שמי שגרם לפירוק נישואיו ולמעברו לדירת שני חדרים מחוסר כל, הוא החיזבאללה....

עוד סיפורים במדורו הקבוע של יניר מלך – מנכ"ל "אביר" ייעוץ ביטחוני וחקירות מגושן 3 קרית מוצקין ובהרצאות מרתקות אותן מעביר על פעילות חוקרי המשרד מסביב לגלובוס.